Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin birçoğu profesyonel hizmetçilerimiz ile ilgili özel sorularımızı taşıyor. İşte, Temizlik Şirketin'de duyduğumuz sık sorulan soruların bir kısmı.

Genel Sorular

Bir temizlik kitabını hazırlamak için kayıt akışını ziyaret etmeniz yeterlidir ve eviniz ve programınız hakkında bilgi verirken teklifiniz dinamik olarak ayarlanır.

Hayır, sadece temizleyicinizin aslında evde çalışıp çalışmadığına göre ücretlendirilirsiniz. Erken biterse, alıntılanan tutardan ücret alınmaz.

Kesinlikle hayır! Satış elemanlarının evinize gelmesini istemeyiz, bu yüzden Bir fiyat teklifi alabilir ve çevrimiçi olarak temizlik yaptırabilirsiniz. Yaklaşık bir dakika sürer.

Tüm temizlik malzemeleri şirketimiz tarafından karşılanmakta olup. Sizden birşey istememekteyiz.

Bazı özel durumlarda Müşterilerimiz kendi ürünlerini kullandırtmak isterse de bunada saygı duyup sizlerin bizlere tahsis ettiğiniz ürünleri kullanıyoruz.

Lütfen bizimle hemen irtibata geçin ve durumu düzeltecek düzenlemeler yapacağız. Bekleyeceğimizin bir memnuniyet garantisi var.

Çizelgeleme Soruları

Aynı gün rezervasyonu garanti etmiyoruz. Ancak, güne bağlı olarak sıklıkla bu gereksinimi karşılayabiliriz..

Tamamen size kalmış. Eve dönmeyecek olursanız, bilgileri müşterilerinizin gösterge tablosuna koyarak bize evinize nasıl erişeceğiniz konusunda bize bildirin.. (AMA GENELDE EVDE OLMANIZI TAVSİYE EDERİZ)

Evet, çoğu zaman. Bununla birlikte, trafik ve hava şartları nedeniyle bir saatlik bir gecikmeye izin veriyoruz. Süpürgeninizin geç saatlerde olacağı senaryolarda ETA bildirmeniz için sizinle iletişime geçileceksiniz.

Temizlik tamamlanıncaya kadar sizden ücret alınmaz. Faturanız, yalnızca temizleyicinizin evde çalıştığı süreyi yansıtacak ve en yakın 15 dakikalık artışla yuvarlanılacaktır..

Hayır, ceza vermeden istediğiniz zaman hizmetini iptal edebilirsiniz. Herhangi bir sözleşmeye veya önceden belirlenmiş sayıda randevuya bağlı kalmanız gerekmez.

Temizleme Soruları

İşte standart bir temizlik sırasında evinizin her odasında temizlenen şeylerin bir listesi. Ayrıca, ekstralarınızı müşteri kontrol panelinizden de talep edebilirsiniz.

Temizlik malzemeleri varsayılan olarak dahil değildir. Bu, temizleyicinizin sevdiğiniz ürünleri kullanmasını sağlar ve evden eve çapraz bulaşma olmaz.

Haftalık temizlemeden, bir kerelik temizliğe kadar, taşınma ve taşınma temizleme işlemlerine kadar çeşitli hizmetler sunuyoruz. Ön sayfayı ziyaret edip sayfanın yarısına inen "Hizmetler" düğmesine tıklayarak farklı hizmetleri görebilirsiniz..

Evinize yalnızca 2 temizlikçi gönderildi. Yinelenen bir programdaysanız, ileri giderken aynı kişi ile eşleştirmek için elimizden geleni yapacağız..

Kesinlikle. Süpürgeler, polis geçmiş kontrolü, referans kontrolleri ve kişi içi görüşmeler içeren bir tarama süreci geçiriyorlar. Konut evinde temizlik konusunda bizimle çalışmak için önemli bir tecrübeye ihtiyaç duyuyoruz.