İzmir Ev Temizliği

Ev Temizliği

Temizleme sistemimiz bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. Müşterilerimiz yanlış temizlik şirketlerini seçtikten sonra hızla bize geri dönmeye devam ediyor, çünkü hizmet veriyoruz ve evlerini ve dairelerini küçük ayrıntılara kadar temiz tutacak servisler sunuyoruz. Birçok hizmette temizlikte etkili olduğu ispatlanmış olan Ayrıntılı Yalın Temizleme Rotasyon Sistemimizi adlandırdığımız bir kapsamlı temizleme sistemi bizimkisi!

Ev Temizliği Programı Nasıl Çalışır ?

Detaylı İzmir Ev Temizliği için firmamız malzemeleri yanında olacak şekilde en az 2 kişilik ekip göndermektedir. Bu hizmetimizi “bahar temizliği”, “bayram temizliği” gibi düşünebilirsiniz. Çelik Parlatıcı, Parke Temizleyici, Derz Parlatıcı, Cam Temizleyici, Yağ Sökücü, Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç Sökücü, Banyo-Wc Temizleyici, Krem Temizleyici olmak üzere 10 farklı kimyasal kullanılmaktadır.

Detaylı Temizlik Uygulamaları:

  • Oda ve Salon Temizliği
    Camların peluş – çekçek yardımıyla iç-dış temizliği (çerçeve, pervaz, mermerler dahil) Lamba, priz, tablo, rafların temizliği Halıların süpürülmesi ve koltukların süpürülmesi/silinmesi Bütün kapıların silimi, boya vs. varsa buharla temizliği Parkelerdeki tozların süpürgeyle çekilmesi + paspas yapılması İnşaat / tadilat sonrası boş evlerde kuru köpük + ıslak vakum makinasıyla temizlik ve hijyen Duvarların mikrofiber mopla tozunun alınması
  • Mutfak Temizliği
    Islak zeminlerin (fayans, seramik, mermer vs.) yıkanıp ıslak vakumla çekilmesi Siyaha dönüşmüş derzlerin buharla veya kimyasalla parlatılması (%80 – 90 garanti) Dolapların dışı, boşsa iç temizliği (giysi dolabı, buzdolabı, vitrin, çekmece vs. ) Aspiratör, fırın ve civardaki yağların yağ çözücü sıkıldıktan sonra buharla temizlenmesi Buzdolabı ve fırın içi boşsa temizliği
  • Lavabo, banyo ve tuvalet temizliği
    Banyo dolapları iç dış temizliği Tuvalet, küvet, duşakabin, batarya veya jakuzi yıkanması ve parlatılması Banyo ve tuvaletlerin asidik ürünlerle bakterilerden arındırılması Fayanslarda duvarların yıkanması ve bezle silimi yapılmaktadır.
Telefon: 0 535 786 62 47
Hafta İçi: 08:00 – 19:00
Hafta Sonu: 08:00 – 18:00
Ücretsİz Keşİf İsteyİn
Sorunuz mu var ?

Mesajınız Başarıyla Gönderildi.

Bir şey ters gitti, yenilemeyi ve formu tekrar göndermeyi deneyin.